-
Welkom op Stripesandwalls.nl;
mijn woonblog waar ik mijn passie deel voor interieur en design! Volg Stripesandwalls.nl
Zoeken
Abonneer je op dit blog
Laatste reacties
17 juni 2014
Mooie kussens, kaarsen en windlichten… Er zijn genoeg accessoires op te noemen waarmee je je tuin of balkon gezellig kunt aankleden. Wil je het buiten écht gezellig maken, dan moet je zeker eens een vloerkleed voor buiten overwegen! Hoewel je bij vloerkleden meteen aan binnen zult denken, zijn het ook ultieme sfeermakers voor buiten. Ga je voor een subtiel kleed of voor een groot vintage tapijt? Hieronder laat ik je voor zowel op het balkon als in de tuin verschillende mogelijkheden zien.
Heb je een balkon en is deze niet zo diep? Ga dan voor een loper! Doordat het kleed smal maar lang is, benadruk je de breedte van het balkon. Hierdoor oogt het groter. Let er bij kleine balkons op dat het kleed niet de gehele vloer bedekt, dan lijkt het namelijk kleiner.
.
Heb je een wat groter balkon, dan kun je een vierkant of rechthoekig vloerkleed overwegen. Een zithoekje maak je eenvoudig knus en huiselijk door een kleed op de grond te leggen. Wil je het niet overdrijven? Ga dan voor een kleed dat gemaakt is van natuurlijke materialen.
.
Heb je een grote tuin met een veranda? Dan kun je echt uitpakken, zoals met bijvoorbeeld een Perzisch tapijt! Dit geeft je tuin een vintage look. Knusser kan bijna niet!
.
Zo leuk dit!